رهبری و مدیریت افراد

کنترل استرس و عدم قطعیت مرتبط با ویروس کرونا (پادکست انگلیسی)

banner

شیوع سریع ویروس کرونا موجب تغییراتی در کار -و زندگی- ما شده است. استرس و عدم ثبات مالی برای کسانی که در اقتصاد گیگ[1] شاغلند یا کسب‌وکاری دارند بسیار بیشتر است. وقتی که نمی‌دانیم در آینده چه چیزی در انتظار ما خواهد بود، یا نمی‌دانیم که باید به تنهایی و در انزوا مشغول به کار شویم یا خیر، چه کاری می‌توانیم انجام دهیم؟

یک مجری تلویزیونی به نام مورا آرونز میلی با جری کولونا مدیر عامل شرکت ریبوت آی او گفتگو می‌کند و از او می‌پرسد که تیمش را در زمان‌های پراسترس چطور رهبری می‌کند. سپس در همین برنامه، روانشناس کسب‌وکار[2]، کامیلی پرستون توضیح می‌دهد که چطور همه‌ی ما می‌توانیم با ایجاد یک طرز فکر رشد[3]، بر این بی‌ثباتی و عدم قطعیت غلبه کنیم.

توجه: پادکست به زبان انگلیسی است:

[audio mp3="https://hbrfarsi.org/wp-content/uploads/2020/04/20200316095930-S1E15_ManagingtheStressandUncertaintyofCoronavirus.mp3"][/audio]

 

HBR Presents شبکه‌ای از پادکست‌هاست که توسط ویراستارهای مجله کسب و کار هاروارد راه‌اندازی شده و بهترین ایده‌های کسب‌وکار را از افراد نخبه در مدیریت در اختیار شما قرار می‌دهد. دیدگاه‌ها و عقاید بیان شده فقط دیدگاه‌ها و عقاید نویسندگان است و لزوما سیاست رسمی یا دیدگاه مجله کسب و کار هاروارد یا اعضایش را منعکس نمی‌کند.

 

برای مشاهده ادامه متن مقاله، اشتراک تهیه نمایید.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *