اشتراک رایگان

ضرورت‌های جدید و یک پرسش قدیمی

از ادی ایگنیشس در مجله سپتامبر-اکتبر 2020

bannerدر حین نگارش پیش‌نویس این یادداشت و در شرایطی که نیمی از سال 2020 گذشته است، سه بحران را به خاطر می‌آورم؛ پاندمی جهانی، شوک اقتصادی بزرگ و برافروخته‌شدن حس ناراحتی‌ عمیق ملی در ایالات متحده به دلیل وجود نژادپرستی سیستماتیک. تمامی سازمان‌ها با این مشکلات دست‌وپنجه نرم می‌کنند و ما در مجلۀ کسب‌وکار هاروارد، وظیفۀ تغییر نگرش در این حوزه‌ها را بر عهده داریم و همین کار را چه در مجله و چه در سایتمان انجام می‌دهیم.

سه مقالۀ این شماره، به مشکلات ناشی از دو بحران اول می‌پردازند: «کسب‌وکار خود را با واقعیت‌های جدید وفق دهید»، به شما کمک می‌کند تا تشخیص دهید کدام تغییرات رفتار مشتریان دائم و کدام موقت است. «زنجیره‌های تامین بین‌المللی در دنیای پساپاندمی»، یک طرح کلی برای طراحی مجدد عملیات تولید در صورت ادامه‌یافتن مشکلات تجارت بین‌الملل ارائه می‌دهد.

«سرمایه‌گذاری‌های مشترک و مشارکت‌ها در دوران رکود» دستورالعمل‌هایی دربارۀ تقویت ترازنامۀ کنونی سازمان و فراهم‌سازی بستر رشد و پیشرفت برای آینده بیان می‌کند. جنبش «جان سیاه‌پوستان مهم است» نیز در پی بحران سوم به وجود آمد و سازمان‌های آمریکایی را وادار کرده است تا در قوانینشان بازنگری کنند. مقالۀ «نحوۀ افزایش برابری نژادی در محیط کار» راهنمای آن‌ها در این مسیر است.

برای مشاهده ادامه متن مقاله، اشتراک تهیه نمایید.

ادی ایگنیشس سردبیر مجلۀ کسب‌وکار هاروارد است.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *